محل تبلیغات شما

سلامی دوباره دوستان 

منکه دست به دعا برداشتم میهن بلاگ به فنا نره چون واقعا من بیشتر از همتون ضرر میکنم 

بعدم اینکه وبمون به بلاگفا انتقال پیدا کرده و یک قالب موقتی و پست موقتی گذاشتم تا قشنگ بهش سروسامون بدم 

دلیل اینکه تو بیان نمیسازم اینه که نویسنده کم میپذیره و برا نویسنده بیشتر پول میخواد من حوصله این دنگ و فنگ هاارو ندارم باز یکم با بلاگفا کار کردم و تقریبا مثل میهنه

من خیلی کار با بلاگفا رو بلد نیستم رو میهن حرفه ای تر هستم 

فعلا هم یه قالبی روش هست تا کد بلاگفا پیدا کنم و قالب جدید و مناسب بزارم 

نویسنده ها همگی اونایی که تو بلاگفا کاربری ندارن بیان براشون بسازم کاربری و رمز بدن ،میتونن از همین کاربری و رمزشون استفاده کنن اما دوباره بدینش چون 

من بلد نیستم و دوباره تو بلاگفا براتون میسازم ، هر نویسنده ای هم که کاربری بلاگفا داره بدتش تا دعوت بزنم 

امیدوارم فقط مشکل میهن حل بشه و حذف نشه چون تا تو بلاگفا جا بیفتیم مصیبت الهیه 

این نکته رو هم بگم اخر هفته دیگه وبلاگ رو میبندم چون امتحانای خودم و خودتون شروع میشه یا شده حالا نمیدونم 

و تابستون دوباره بازش میکنم و بیشتر بهش میرسم 

راس امشب یا فردا وب کاملا آماده میشه 

منتظر کاربری نویسندگان هستم دیر نکنید 

آدرس وب هم همینه که الان هست فقط به جا میهن بلاگ بلاگفا هست 

کد راست کلیک هم برداشتم سریع داستان و پستاتون رو اگه میخواید ذخیره کنید منم مال خودمو ذخیره کردم 

ادامه داستانام هم در اون وب خواهد بود 

به امید اینکه این وضع ادامه پیدا نکنه و میهن بلاگ درست بشه !

فقط یک هفته تا تولد وبم مونده بووووووود 

خب من برم به وب انتقالی برسم 

منتظرتونم !

مصاحبه با لیدی باگ

~خاطرات دراکولای بد~پارت پنجم

مصاحبه با آدرین آگرست:میراکلس لیدی باگ:/

بلاگفا ,هم ,کاربری ,میهن ,رو ,تو ,میهن بلاگ ,تو بلاگفا ,کاربری و ,بلد نیستم ,با بلاگفا

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

Leah's site محیی reelsmobarve ایمان برتر دانلود تحقیق رایگان نمیدونم چند 2 quocabguda ششم فناوری و دیجیتال مرجع کتابهای الکترونیکی