محل تبلیغات شما

خب سلام عرض شد

اهم .

از اونجا که شخصیت ها در حال ورود هستن گفتم یه آبانسی بدم 

خیلی از کسانیکه بهم شخصیت دادن دیگ نظر مظر ندادن و پیداشون نشد پس من نمیارمشون تو داستان 

خیلی ها هم بیو دادن ولی عکس ندادن مثل شینا مورال ، الی بی جو و یکی دیگ ک یادم نیس بعدا میگم 

اینایی ک الان میگم کسانی هستن ک شخصیت دادن اگر هستن و هنوزم دنبال‌کننده ی داستانن ت این پست بهم بگن ک برا ورودشون به داستان برنامه بزارم زوددد 

شخصیتی که رومینا داد ( فک کنم اسمش اریسا بود عکسم دادی )تو داستان هستی لطفا عکس 

شخصیتی ک الی داد ( الی بی جو ک عکسم نداده )هستی لطفا عکس

شخصیتی ک دیبا داد ( شینا مورال ک عکس ندادی )هستی لطفا عکس خودت و گرگت ک اسمش روکی بود 

شخصیتی ک ریحانه داد (سوفیا  عکسش رو دارم )احتمالا حذف بشه

شخصیتی ک نلی داد ( کاترین  و عکس هم دادی)هستی 

شخصیتی ک لیدی باگ داد ( ریون ازت خبری نیس و عکس هم دادی )احتمالا حذف بشه 

شخصیتی ک آتوسا داد ( فیلیسیتی و عکس هم دادی )در داستان هستی 

شخصیتی ک زینب داد (  اراتا و  عکس هم ندادی) در داستان هستی لطفا عکس بده 

شخصیتی ک آگاتا داد ( آگاتا و عکس هم ندادی ) تو داستان هستی هر چند یادم نمیاد ک نظر می‌دادی یا نه :)

خب همینا هستن دیگ هیچ کسی نیس هیچ کس !!! نیاد بگه منم بودم چون چک کردم کی شخصیت داده و فقط لیدی باگ و ریحانه هستن ک دیگ بهم نظر ندادن احتمالا حذف بشن 

اما به خاطر این مشکلات من دوباره 3 شخصیت میپذیرم 

سریع اقدام کنید 3 نفر بدن دیک نمیپذیرماااا 

خب دوباره میگم اسم و فامیلی شخصیت و جنسیتش و اینکه خون آشام باشه یا انسان رو هم بگه و نقشش چیه یعنی نسبی با مارینت داره یا خانواده اگرست یا هیچ کدوم ؟؟؟ 
اخلاق و رفتار و علایقشم بگه اگ قدرت خاصی هم داره بگه و آخرم بگه ک شخصیتش زنده بمونه یا بمیره ؟ 

سریع لطفا 

منتظر عکساتون و شخصیت جدید و اینکه بگید دنبال کننده اید یا نه .

لیدی باگ و ریحانه هم اگ بعد قسمت 8 نظر ندید حذف میشید 

بای !

نکته مهم :

کسانی ک شخصیت دادید هر چه سریع تر اگر عکس ندادید بدید 

لطفا هرکس دیگ شخصیت میده دختر نده پسر بده دختر خیلی زیاده تو داستان پسر بیشتر به درد میخوره 

رز ، اما لطفا دوباره شخصیت بدید 

بقیه هم ثبت شدید .

لطفا شخصیت ها الان ذکر کنند ک به کدوم اگرست ربط دارن ؟؟؟ 

اینکه چجوری وارد شید و تو داستان چیکار کنید و چه بلایی سرتون بیاد و خیلی چیزا رو خودم مشخص  میکنم فقط قراره ک اسم و فامیل و جنسیت و اخلاق و علایق بگید و اینکه به کدوم اگرست ربط داره ؟؟

بعضی ها گفتن متیو بعضی گفتن رابرت یا آدرین و بعضی هم گفتن آلبرت ک با توجه به این من نقششون رو تعیین میکنم .

اونایی ک نگفتن زودتر بگن 
می‌خوام قسمت جدید بدم کار واجبه .

شخصیت جدید دیک نمی‌پذیرم جز رزروی ها .

الان اگر چیزی از شخصیتتون می‌خواین ذکر کنید حالا هر چی بگید یهو وسط داستان نیاید به من راجب شخصیت اطلاعات جدید بدیدا ؟؟ قبول نمیکنم هر چی هست الان بگید دیگ خودم تعیین میکنم 

بازم میگم ک اگر شخصیتتون پسر باشه خیلی بهتره حالا دست خودتونه 

مهلت دادن شخصیت و عکس و اطلاعات دیگ تا آخر این هفته !!!

مصاحبه با لیدی باگ

~خاطرات دراکولای بد~پارت پنجم

مصاحبه با آدرین آگرست:میراکلس لیدی باگ:/

ک ,شخصیت ,هم ,عکس ,داستان ,دیگ ,تو داستان ,و عکس ,هستی لطفا ,عکس هم ,داستان هستی

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

headsmipanmau Betty's info lincocone وبلاگ شخصی علیرضا هزاره tesmeedipect کد های آیهارا عناوین خرید اسكیت دو چرخ کودکانه بچگانه دخترانه پسرانه 2020 komesuden فروشگاه اینترنتی ایرانی