محل تبلیغات شما
سلام من اومدم با 
یه داستان جدید و درد عاشقی ادامه نمیابه چون کلا از وب حذف شد-_- این یکی خیلی عاشقانس خیلیییی و بسی طنز بپر داستان 
Loving and fightingدوست داشتن و جنگیدنAccusing and denyingاتهام و انکارI can't imagine a world with you goneمن نمیتوانم دنیای بدون تورا تصور کنمThe joy and the chaosلذت و هرج و مرجThe demons we're made ofشیطان هایی که ما ازشون درست شدیمI'd be so lost if you left me aloneاگر مرا ترک کنی خیلی دلشکسته میشمYou locked yourself in the bathroomتو خودت رو در حمام زندانی کردیLying on the floor when I break throughروی زمین دراز کشیدی وقتی من از درون شکستمI pull you and feel you heartbeatمن تو را گرفتم و ضربان قلبت رو حس کردمCan you hear me screaming please don't leave me?میتونی صدای منو بشنوی که فریاد میزنم لطفا منو ترک نکنHold On I still want youدوام بیار من هنوز میخوامتCome back I still need youبرگرد هنوز بهت نیاز دارمLet me take your hand I'll make you rightبزار دستاتو بگیرم و حالت رو بهتر کنمI swear to love you all my lifeقسمن میخورم همه زندیگم دوست داشته باشمHold On I still need youدوام بیار من هنوز بهت نیاز دارمLong in this hallway, silent beside me,طول این راه رو، ساکت کنار منdriving a nightmare I can't escape fromدارم تو این کابوس کشیده میشم و نمیتونم ازش فرار کنمHelplessly prayingبدون کمک دعا میکنمThe light isn't fadingنور محو نمیشودHiding the shock and the chill in my bonesتعجب خودم را پنهان میکنم و سرما در استخوان هایمThey took you away on a tableانها تو را رها کردندI pace back and forth as you lay stillمن عقب رفتم و تا جایی که تو تکیه دادی اومدمThey pull you in and feel your heartbeatاونا میکشنت تو و ضربان قبلتو حس کنCan you here me screaming please don't leave me?میتونی فریاد منو بشنوی که داد میزنم لطفا ترکم نکن؟Hold On I still want youدوام بیار من هنوز میخوامتCome back I still need youبرگرد هنوز بهت نیاز دارمLet me take your hand, I'll make you rightبزار دستاتو بگیرم و حالت رو بهتر کنمI swear to love you all my lifeقسمن میخورم همه زندیگم دوست داشته باشمHold On I still need youدوام بیار من هنوز بهت نیاز دارمI don't wanna let goنمیخوام بگذار که برویI know I'm not that strongمی دانم انقدر قوی نیستمI just wanna hear you say baby let's go homeفقط میخواهم بشنوم تو میگویی عزیزم بریم خانهLet's go homeبریم خانهYeah I just wanna take you homeمن فقط میخواهم تو را به خانه ببرمHold On I still want youدوام بیار من هنوز میخوامتCome back I still need youبرگرد هنوز بهت نیاز دارم

مصاحبه با لیدی باگ

~خاطرات دراکولای بد~پارت پنجم

مصاحبه با آدرین آگرست:میراکلس لیدی باگ:/

you ,i ,still ,me ,تو ,and ,on i still ,بیار من ,من هنوز ,still need ,youدوام بیار ,دوست داشته باشمhold ,rightبزار دستاتو بگیرم

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

گلچینی از همه چیز وبلاگ فارسی ویلیام وایت همسفران مشهد چت|مشهد گپ|مشتی چت|دل چت|حس چت سردار شهید ابوالحسن مسیح آبادی محصولات آرایشی اوریفلیم موتورسواران شهر تازیان Electronic Body Massager,Bluetooth Pedometer,Beauty Device,Tens Machine سایت دانلود و استخراج ارز دیجیتال رایگان بدون هزینه و سرمایه بیت کوین و اتریوم استخراج کن میلیونر شو neonawacho