محل تبلیغات شما
راستش خیلی ناراحتم.
چرا آدرین؟:((والا لیدی اکوماتیز میشد بهتر بود
راستش دارم اسپویلرای قدیمیو میبینم و اونجا که کت داره خودشو کنترل میکنه خیلی غمگینه
دلم میخواد گریه کنم ینی در این حد
نه شاید فکنید دارم شوخی میکنم یا مسخره بازی درمیارم ولی واقعیه
من نمیخوام کت بلنسووو ببینممم منننننن نمممییییییخووووووواااااامممممT^T
اشکام سرازیر شددددننننن
راستی تئورری^^
کت بلنس با ماه یکاری میکنه و فکنم یکاری میکنه که ماه و زمین به هم نزدیک میشن و زمین یخ میزنه و لیدیباگ باید کاری کنه و تا کامل زمین یخ نزده کتو برگردونه
و کشف هویت حاکماث و هیچکس دیگه ای هم نداریم اونیم که اومده بود فکنم فلیکس بود که از در اومد و ادرین مادرشو ی لحظه دید چون تو تریلر جدید فلیکس فلیکس داشت از در میومد بیرون
در ضمن فلیکس تصمیم می گیره ادرینو تو فکر همه خراب کنه و همونطور که دیدیم شکل ادرین میشه میره پیش جولیکا و الیا و رز ادرینو خرابش میکنه و  بعدم لیدی باگ
هیچی دیه لایلا کم بود شماره دوشم وارد شد:| و انگار عاشق مارینته و برای اینکه ادرینو تو ذهن ماریم بد نشون بده میره پیش جولیکا و رز و الیا و ازشون سراغ مارینتو میگیره که اونا میگن نمیدونن و فلیکس جا ادرین بهشون حرفایی میزنه که باعث ناراحتیشون میشه و اکوماتیز میشن
دی اند^^

مصاحبه با لیدی باگ

~خاطرات دراکولای بد~پارت پنجم

مصاحبه با آدرین آگرست:میراکلس لیدی باگ:/

فلیکس ,میکنه ,تو ,ادرین ,زمین ,ادرینو ,جولیکا و ,و الیا ,کنه و ,الیا و ,پیش جولیکا

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

خرید لوازم آرایشی دیجی کالا ،خرید اینترنتی لوازم آرایشی فیتنس لوح محفوظ دانلود موزیک دنیای فانی گروه کامپیوتر پست بانک استان آذربایجان غربی nezoncali توریستگاه رز سیاه دانلود آهنگ شاد جدید