محل تبلیغات شما

های های !!!

باز منم :))

ممنووووووووووون از نظرات خوبتون کلی انرژی گرفتمممم

و حالا دقیق و کامل ترتیب داستانام و تاریخ پخششون مشخص شد !

بپرید ادامه و نظرم بدید !

در ضمن امیدوارم که کسانی که تو نظرشون دو یا یک داستان رو انتخاب کردن اونایی که انتخاب نکردن رو هم دوست داشته باشند و بخوننش 
شماهایی که نظر دادید ازتون توقع دارم وقتی داستان رو گذاشتم همه جوره خواننده و نظردهنده باشید !

بچه ها خداوکیلی بی رودرواسی اگر کسی هست که حرصی داره بابت اینکه من همش از ژانر خون آشامی میدم بکه :)

احساس میکنم بعضی ها حرصشون گرفته یا بدشون اومده 

آخه من یک سال پیش که فعالیتم تو وب خودم شروع شد گفتم که من تو کار ژانر خون آشامی هستم 
و اخیرا هم ژانر شیطانی جزو کارام شده که اولش رقص در جهنم بود الان اتاق سبز و الفبای معجزه آسا هم ژانر شیطانی هستند 
و بقیه رمان هام ژانر خون آشامی هستند 
قابل توجه که ژانر عاشقانه هم حتما هستند 
دوباره به این موضوع اشاره کردم ک ببینم واقعا کسی هست ک با این موضوع مشکل داشته باشه یا نه 
یادمه چندین بار بعضی ها حالا نمی‌دونم تیکه پروندن ، سوال کردن ، شوخی کردن و حالا هر چی دیگ 
بهم گفتن چرا همش ژانر خون آشامی میدی و یا خیلی ژانر خون آشامی دوست داریا ؟ و از این جور حرفا 
برا همین برام سوال شد ک بگم امیدوارم شماهایی که الان رای دهنده و خواننده هستید مثل من این ژانر رو دوست داشته باشید چون بعضی هام گفته بودن ک رمان و فیلمای این ژانر رو خیلی دوست دارن 

خلاصه ک برام سوال شد و دیگ حرف نمی‌زنم برید ادامه وقت نداریم 

مصاحبه با لیدی باگ

~خاطرات دراکولای بد~پارت پنجم

مصاحبه با آدرین آگرست:میراکلس لیدی باگ:/

ژانر ,ک ,رو ,خون ,آشامی ,هم ,خون آشامی ,ژانر خون ,این ژانر ,برام سوال ,هم ژانر

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تکنولوژی طراحی و ساخت هواپیمای تفریحی آزیتا experimental AZITA travtheocoter Zachary's life جامع المزخرفات رئال نیوز sarvar nosrati Raul's style تخفیف رستوران supartmami ...