محل تبلیغات شما

های های !!!

باز منم :))

ممنووووووووووون از نظرات خوبتون کلی انرژی گرفتمممم

و حالا دقیق و کامل ترتیب داستانام و تاریخ پخششون مشخص شد !

بپرید ادامه و نظرم بدید !

در ضمن امیدوارم که کسانی که تو نظرشون دو یا یک داستان رو انتخاب کردن اونایی که انتخاب نکردن رو هم دوست داشته باشند و بخوننش 
شماهایی که نظر دادید ازتون توقع دارم وقتی داستان رو گذاشتم همه جوره خواننده و نظردهنده باشید !

بچه ها خداوکیلی بی رودرواسی اگر کسی هست که حرصی داره بابت اینکه من همش از ژانر خون آشامی میدم بکه :)

احساس میکنم بعضی ها حرصشون گرفته یا بدشون اومده 

آخه من یک سال پیش که فعالیتم تو وب خودم شروع شد گفتم که من تو کار ژانر خون آشامی هستم 
و اخیرا هم ژانر شیطانی جزو کارام شده که اولش رقص در جهنم بود الان اتاق سبز و الفبای معجزه آسا هم ژانر شیطانی هستند 
و بقیه رمان هام ژانر خون آشامی هستند 
قابل توجه که ژانر عاشقانه هم حتما هستند 
دوباره به این موضوع اشاره کردم ک ببینم واقعا کسی هست ک با این موضوع مشکل داشته باشه یا نه 
یادمه چندین بار بعضی ها حالا نمی‌دونم تیکه پروندن ، سوال کردن ، شوخی کردن و حالا هر چی دیگ 
بهم گفتن چرا همش ژانر خون آشامی میدی و یا خیلی ژانر خون آشامی دوست داریا ؟ و از این جور حرفا 
برا همین برام سوال شد ک بگم امیدوارم شماهایی که الان رای دهنده و خواننده هستید مثل من این ژانر رو دوست داشته باشید چون بعضی هام گفته بودن ک رمان و فیلمای این ژانر رو خیلی دوست دارن 

خلاصه ک برام سوال شد و دیگ حرف نمی‌زنم برید ادامه وقت نداریم 

مصاحبه با لیدی باگ

~خاطرات دراکولای بد~پارت پنجم

مصاحبه با آدرین آگرست:میراکلس لیدی باگ:/

ژانر ,ک ,رو ,خون ,آشامی ,هم ,خون آشامی ,ژانر خون ,این ژانر ,برام سوال ,هم ژانر

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

Cheap Elite Jerseys - Wholesale NFL Jerseys Free Shipping From China ticretaca وبلاگ نمایندگی میرداماد ricucoto خرید مستقیم مخزن پلی اتیلن از کارخانه دختر اهوازی آموزش خصوصی تنیس روی میز ایران جامع المزخرفات بزرگترین آرشیو آهنگ پیشواز | IRBEEP.IR بازرگانی پرشین پیشرانه