محل تبلیغات شما
لان پیش خودتون میگید چه ادم بد قولی. همونجور که میدونین مدرسه دارم. خیلی ها میگید داستان گذاشتن چقدر وقت داره درسته من یه داستان و تو 5دقیقه میزارم ولی بچه ها.به خدا داستان نوشتنش انقدر اسون نیست. باید روش فکر بشه. من دوست ندارم داستانم از این داستانا باشه که هرچی اومد تو ذهنم و تایپ کنم. باید روش فکر کنم و بعد نوشتن چند بار بخونمش. این اصل داستان نوشتنه نویسنده ها منو درک میکنن حتی یه بار یه کامنت داشتم گفت چرا داستان نمیزاری مگه داستان نوشتن چقدر کار داره!!!هنوز اون کامنت هست اگه باور نمیکنید خودتون برید ببینید!!!!من واقعا معذرت میخوام فعلا نمیتونم داستان بزارم!!!همیشه جواب کامنتا رو میدم اگه کامنتی باشه که متاسفانه نیست!!!شاید هفته ای یدونه!!!حالا اگه یه موقع داستانام رو نوشتم فورا میزارم قول میدم اما اگه نشدخب بگذریم همین و میخواستم بهتون بگم.و اینکه اگه یه روز کسی خواست با یه نفر درد دل کنه من هستم !  

و بخاطر الی بی واقعا متاسفم و امیدوارم زودتر حالش خوب بشه بچه ها خواهش میکنم انقدر کسی به خودکشی و این چرت و پرتا فکر نکنه!!!لطفا!!اگه دنبال یکی میگردید درکتون کنه من هستم واقعا دارم میگم.کافیه فقط بیاید بهم بگید. راستش یه بار از خالم شنیدم که گفت افرادی که خودکشی میکنن قبر ندارن!!!همه رو تو یه جایی دفن میکنن!!گفت خودکشی یه گناهه!!و خدا این افراد و دوست نداره!
میدونم زندگی به بعضیا خیلی سخت میگذره میدونم.اما لطفا به این چیزا فکر نکنین

مصاحبه با لیدی باگ

~خاطرات دراکولای بد~پارت پنجم

مصاحبه با آدرین آگرست:میراکلس لیدی باگ:/

یه ,داستان ,اگه ,فکر ,ها ,تو ,روش فکر ,باید روش ,باشه که ,یه بار ,من هستم

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

klebafesha *** انیمه گیت *** فروشگاه اینترنتی انتخاب سنتر Bertha's memory Anthony's memory fontbooksrelo isucisam lefesire پارسیان هاست Patrick's memory