محل تبلیغات شما
*:دمپایی ها رگباری به طرفش پرتاب میشود =| * 
اروم باشید توصیح میدم الان >~< 
خپ خپ  همینطور که میبیند کنه تر از این حرفام ^~^ 
چ اتفاقی اوفتاده بود و من چم شدهه بود و کدوم گوری بودم ؟^~~^ 
خپ مآدر بنده تو این اوضاع کرونا  گذاشت رفت معلوم نیست کجا ^~^ 
و منم که کلا با مامانم مشکل داشتم و زیاد برام مهم نبود پس اینکه هیچی دردسر از وقتی شروع شد که دایی های بنده یهو حمله کردن سمت خونه و مال اموال•-• 
من و داداشمم که هیچ کدوم هیچ غلطی نمیتونستیم بکنیم و هیچ کسیم نبود که کمکمون کنه و دایی ها هم داشتن خونه رو میکشیدن بالا ماهم بی جا و مکان '-' 
که مادر بزرگ از میان دود ها نمایان شد ^~~^ 
و بهله مادربزرگ بنده با حرکت نینجایی عصاشون کوبید تو فرق سر گل پسراش  =/ 
خلاصه که مارو نجات داد و برد خونه خودش الآنم احتمالا اینجا ساکن شیم گه گاهم میریم پیش عمه ها و فامیلای دورمون که دسشون درد نکنه هوامون رو داشتن ^~^ 
شانس اوردیما هیچ کدوممون هم به سن قانونی نرسیده بودیم نمی تونستیم شکایت کنیم ؛ فعلا عمه ها و فامیلای دورمون در گیرن ببین میتونن خونه رو در بیارن از چنگ اینا یا نه 
خلاصه بگم ما زنده ایم ^~^ 
اما فعالیتم به دلیل امتحان مجازی ها کمه احتمالا اردیبهشت که تموم شه زیاد میشه ^~^ 
و داستانهام ادامش اپ میشه ^~^ 
از همتون - پری چان - آیلی سان - ویولت چان - آوا چان - السا چان - آگاتا چان - مارینت دوپن چنگ چان لیدی نوار چان و یه سرایای دیگه که نمی شناختم و دستن در کارن پشت صحنه دین دین چان ممنونم که دعا کردید کامنت دادید و امید بهم دادین ^~~^ 

مصاحبه با لیدی باگ

~خاطرات دراکولای بد~پارت پنجم

مصاحبه با آدرین آگرست:میراکلس لیدی باگ:/

اروم ,*  ,توصیح ,میدم ,~ ,الان ,اروم باشید ,*  اروم ,باشید توصیح ,توصیح میدم ,الان ~

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

© dereb group official site کانون فرهنگی هنری مسجد حاج غلام اشکذر گیز کورپوسی(پل دختر ) میانه کارشناسی رسمی دادگستری98 دلنوشته های خاص... courtlawntucu یکتا فیلم ، مرکز ساخت کلیپ،سینک ،خدمات میکس و مونتاژ ،آموزش ادیوس پژوهش سرای دانش آموزی رازی ناحیه یک سنندج folktephores genetater